Kurier Gniezno - punkt kurierski Pacztex

Punkt kurierski Pacztex w Gnieźnie mieści się przy ulicy Łokietka 25i w sklepie Upominkowo. W ofercie punktu znajdują się obecnie usługi czterech firm kurierskich: DHL, DPD, GEIS oraz Patron Service.

Z naszych usług możecie korzystać bez żadnych umów czy deklaracji wysyłek. Jeśli mieszkacie na Winiarach wpadnijcie do nas z paczką lub z przedmiotem, który chcecie wysłać. Zapakujemy go i zamówimy kuriera.

Poprzez stronę Pacztex.pl możecie nadawać paczki bezpośrednio z domu. Wystarczy zarejestrować się na Pacztex.pl i już można nadawać paczki. Bez żadnej umowy czy zobowiązań. Jeśli zdecydujecie się na nadawanie paczek z domu koniecznie dajcie nam znać mailem (kontakt@kurier.gniezno.pl) lub telefonicznie (725937043). Otrzymacie od nas zniżkę w Pacztex.pl.

Jeśli chcielibyście nadawać Paczki z domu ale konieczność drukowania etykiety jest dla was przeszkodą koniecznie skorzystajcie z oferowanego przez nas kuriera GEIS. Jeśli zamówicie nadanie paczki tym kurierem nie będziecie musieli drukować etykiety. Wystarczy, że przygotujecie paczkę a kurier przyjedzie do Was z wydrukowaną etykietą.

Zapraszamy do naszego punktu w Gnieźnie również wtedy gdy z jakiegoś powodu nie chcecie otrzymywać pieniędzy z przesyłek pobraniowych na swoje konto bankowe. U nas nadacie paczkę pobraniową, a kwotę pobrania wypłacicie w formie gotówki. Taka usługa jest dodatkowo płatna.

W naszej ofercie znajdują się obecnie cztery firmy kurierskie, każda z nieco inną ofertą.

  • kuriera DHL polecamy każdemu, komu zależy na szybkiej dostawie. Jest to najdroższy kurier w naszej ofercie ale zarazem uważany za najbardziej solidnego. Kurierem DHL wysyłamy przesyłki krajowe - paczki oraz palety.
  • Z kuriera DPD korzystamy gdy chcemy wysłać tanio paczki za granicę. DPD przewozi dla nas także przesyłki paletowe na terenie Polski.
  • Kurierem GEIS wysyłamy paczki do 30kg. Jest to najczęściej zamawiany u nas kurier. Niewątpliwą jego zaletą jest to, że możecie zamawiać go do domu bez drukowania etykiety. Jeśli wystąpią jakieś problemy z tym kurierem bardzo szybko je rozwiążemy dzięki dedykowanej dla nas infolini.
  • Patron Service to najtańszy kurier w naszej ofercie. Polecany klientom, którym zależy wyłącznie na niskiej cenie przesyłki.